Polski
pl
English
en
O nas
"Twój Stomatolog"- nowoczesne Centrum stomatologii działa na wrocławskim rynku już od 15 lat. Nasza praktyka została stworzona, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającego pacjenta. Chcemy Państwu zaproponować leczenie najnowszymi metodami stosowanymi w stomatologii. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom na licznych kursach w kraju i zagranicą usługi świadczone przez nas stoją na najwyższym poziomie.

Lekarze:
Artur Błaszczyszyn
Artur Błaszczyszyn
Dr n. med. Specjalista chirurgii stomatologicznej Artur Błaszczyszyn

Artur Błaszczyszyn Od 2002 roku aktywnie zajmuje się problemami chirurgii regeneracyjnej wyrostka zębodołowego oraz implantologii. W 2007 roku uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od 6 lat pełni funkcję wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Chirurgii stomatologicznej UM we Wrocławiu. W roku 2012 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z zakresu implantologii stomatologicznej. Tematem pracy doktorskiej była "Ocena skuteczności implantacji z obciążeniem natychmiastowym w strefie estetycznej przy konwencjonalnym oraz ultradźwiękowym przygotowaniu łoża kostnego". Projekt badań był realizowany we współpracy z Uniwersytetem w Bonn oraz Uniwersytetem w Greifswaldzie. Uczestniczy w badaniach implantologicznych największych firm implantologicznych ( 3I, Astra Tech, Camlog). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Jego największą pasją jest implantologia oraz zabiegi z zakresu chirurgii periodontologicznej.

W wolnym czasie uprawia tenis ziemny, narciarstwo zjazdowe oraz jest miłośnikem poznawania nowych kultur.
Joanna Zawirska
Joanna Zawirska
Joanna Zawirska

Joanna Zawirska Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu- dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2009 roku. Rozwija swoje umiejętności i wciąż poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ze stomatologii estetycznej, protetyki oraz endodoncji. Jej pasją jaką jest stomatologia pozwalająca na przywrócenie pięknego uśmiechu w sposób minimalnie inwazyjny. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Ceni dobry kontakt z Pacjentem w każdym wieku, a Jego uśmiech i zadowolenie jest dla niej największą nagrodą.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym – pracowita, ambitna i konsekwentna, stale dążąca do perfekcji.

W wolnym czasie przyjemność sprawia jej: fitness, taniec, jazda na łyżwach i nartach, jak również dobra literatura, teatr i film.
Urszula Zielińska
Urszula Zielińska
Urszula Zielińska

Urszula Zielińska Ukończyła uniwersytet medyczny im. Piastów Śląskich otrzymując nagrodę rektora. Wiedzę i doświadczenie zdobywa na licznych kursach krajowych i zagranicznych. Odbywała praktyki na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie.

Większość zabiegów wykonuje przy użyciu mikroskopu zabiegowego oraz lup, co pozwala pracować precyzyjnie i oszczędnie dla zęba oraz jednocześnie utrzymać wysoką jakość wykonanej pracy. Planując rozwiązania dla swoich pacjentów myśli przyszłościowo o funkcjonowaniu prac, wybiera rozwiązania minimalnie ingerujące w tkanki zęba, co przedłuża finalnie zachowanie własnego, naturalnego uzębienia. Duże prace estetyczne wizualizuje pacjentom w formie próbnej, by mogli docelowo podjąć świadomą decyzję o zmianie swojego uśmiechu. W gabinecie zajmuje się również leczeniem endodontycznym zgodnie ze współczesnymi protokołami postępowania, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwala jej zakończyć pomyślnie leczenie przypadków problematycznych i zachowanie zębów niejednokrotnie kwalifikowanych wcześniej do usunięcia. Pracuje interdyscyplinarnie by w każdym przypadku podejmować decyzje w oparciu o specjalistyczna wiedzę.
Sylwia Studnicka
Sylwia Studnicka
Sylwia Studnicka

Sylwia Studnicka Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w wielu specjalistycznych konferencjach oraz kursach. W pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją mikroskopową. Prowadzi leczenie w przyjaznej atmosferze. Pacjentom zapewnia fachową pomoc okazując przy tym cierpliwość i zrozumienie.

Prywatnie miłośniczka jazdy konnej.
Personel pomocniczy:
Ewelina Wojdat
Ewelina Wojdat
Ewelina Wojdat

Ewelina Wojdat
Ewa Misiejuk
Ewa Misiejuk
Ewa Misiejuk

Ewa Misiejuk Jest dyplomowana pielęgniarką oraz absolwentką Studium dla Asystentek Stomatologicznych. Asystuje z promiennym uśmiechem w czasie leczenia zachowawczego i endodontycznego także najmłodszych pacjentów. W trakcie pracy stara się doskonalić umiejętności i poszerzać wiedzę teoretyczną. Interesuje się również stomatologią estetyczną.

Wolny czas lubi spędzać w ogrodzie, kocha przyrodę i zwierzęta.
Joanna Ramos
Joanna Ramos
Joanna Ramos

Joanna Ramos Z gabinetem związana od początku działalności. Dyplomowana i doświadczona Asystentka Stomatologiczna. Zawsze zaangażowana i uśmiechnięta. Stanowi znakomite wsparcie dla lekarzy oraz pacjentów. Główna asystentka przy zabiegach implantologicznych i chirurgicznych. Zajmuje się profesjonalnym oczyszczaniem zębów oraz instruktażem higieny.

Prywatnie pasjonatka historii, wędrówek górskich, dobrej literatury a także zabytkowych samochodów z duszą.
Anna Jamros
Anna Jamroz
Anna Jamroz

Anna Jamros Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z wykształcenia jest także technikiem dentystycznym, stąd wprawne oko i fachowa pomoc podczas zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej czy protetyki. Komunikatywna i pogodna łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami.

Jest miłośniczką teatru, literatury i muzyki. Uwielbia dobrą kuchnię.
mapka Adres gabinetu:

ul. Popowicka 28
54-237 Wrocław


Wizyty ustalane są w godzinach:
od poniedziałku do piątku: 8:00 - 20:00
telefon:
71 790 53 36
696 941 506


email:
rejestracja@twoj-stomatolog.pl
stomatolog
Home